Häntävärisarja SFS 12 kpl - SC APC 2m 12kpl SFS

Häntäkuitusarja 12 kpl SFS-värit SC/APC 2m, liitin vihreä
Sähkönumero: 7206496
Tuotteen minimi tilauserä on 1 PAK

Häntäkuitusarja 12 kpl SFS-värit SC/APC 2m, liitin vihreä

Kirjoita tuotearvostelu

Tuotteen perustiedot

  • Lajimerkki: Häntävärisarja SFS 12 kpl
  • Tuotenimi: SC APC 2m 12kpl SFS
  • Yleisnimi: Häntäkuitu
  • Tavaramerkki: ORBIS

Tuotepakkaus

  • Tukkuerä: 160
  • Peruserä: 1
  • Yksikkö: PAK
  • Paino: 0.075 kg
  • Tilavuus: 1.063 m2
  • Pituus: 193 mm
  • Leveys: 204 mm
  • Korkeus: 27 mm

Tuotteen saatavuus

  • Varastoitava: Kyllä
  • Hankinta-aika: 28 pv

Tekniset tiedot

  • Tuoteluokka: Häntäkuitu
  • Väri: Sarja, jossa on useita värejä
  • Kuitutyyppi: Yksimuoto
  • Tyyppi: Häntäkuitu
  • Pituus: 2 m m
  • APC-versio: Kyllä
  • Kategoria: OS2
  • Liittimen tyyppi: SC
Kirjoita arvostelu
Arvostelet tuotteen:Häntävärisarja SFS 12 kpl - SC APC 2m 12kpl SFS
Arvostele