Kytkentäkaapeli - LC/LC FMS 1OM3T 2m

LC/LC FMS 1OM3T 2m
Sähkönumero: 7268443
GTIN: 6410072684437
Tuotteen minimi tilauserä on 5 KPL
LC/LC FMS 1OM3T 2m

Monimuotokytkentäkaapeli yhdellä kuidulla, jonka pituus on 2m. LC-UPC/LC-UPC liittimin

Kirjoita tuotearvostelu

Tuotteen perustiedot

  • Lajimerkki: Kytkentäkaapeli
  • Tuotenimi: LC/LC FMS 1OM3T 2m
  • Yleisnimi: Kytkentäkaapeli
  • Tavaramerkki: NAFICON
  • GTIN: 6410072684437

Tuotepakkaus

  • Tukkuerä: 5
  • Peruserä: 5
  • Yksikkö: KPL
  • Paino: 0.03 kg
  • Tilavuus: 0.225 m2
  • Pituus: 150 mm
  • Leveys: 100 mm
  • Korkeus: 15 mm

Tuotteen saatavuus

  • Varastoitava: Ei
  • Hankinta-aika: 14 pv

Tekniset tiedot

  • Tuoteluokka:
  • Kuitutyyppi: Monimuoto 50/125
  • Kuitujen lukumäärä: 1
  • Pituus: 2 m m
  • Ulkovaipan väri: Vihreä
  • Luokka: OM3
  • Liitännän 1 liitintyyppi: LC
  • Liitännän 2 liitintyyppi: LC
Kirjoita arvostelu
Arvostelet tuotteen:Kytkentäkaapeli - LC/LC FMS 1OM3T 2m
Arvostele