Lataa

TIETO- JA TELEVERKKOJÄRJESTELM

Read More
Sulje
Heti saatavilla

Rajaa Vaihtoehtoja

15 Tuotetta

Nouseva
Rajaa
Rajaa vaihtoehtoja
Varastoitava
Rajaa vaihtoehtoja
Kategoria
  1. SCHNEIDER TIETOVERKKOTUOTTEET 565 tuotetta
  2. NAFICON-TUOTTEET 1739 tuotetta
Hinta
  1. 0,00 € - 59,99 € 3719 tuotetta
  2. 60,00 € - 299,99 € 1609 tuotetta
  3. 300,00 € - 899,99 € 1273 tuotetta
  4. 900,00 € - 5 999,99 € 664 tuotetta
  5. 6 000,00 € tai enemmän 21 tuotetta
Yleisnimi
  1. Adapteri 158 tuotetta
  2. Häntäkaapeli 200 tuotetta
  3. Häntäkuitu 155 tuotetta
  4. Kaappitarvike 286 tuotetta
  5. Kytkentäkaapeli 949 tuotetta
  6. Kytkentäkaapeli-kuitu 531 tuotetta
  7. Lattiakaappi 270 tuotetta
  8. Paneeli-esikytketty 195 tuotetta
  9. Paneeli-kuitu 185 tuotetta
  10. Valmiskaapeli 164 tuotetta
Tuotesarja
  1. Actassi 165 tuotetta
  2. DK 73 tuotetta
  3. Draka 149 tuotetta
  4. Kaappitarvike 217 tuotetta
  5. Nestor 401 tuotetta
  6. Orbis 102 tuotetta
  7. S.1/B.3/B.7 79 tuotetta
  8. Seikoh Giken 90 tuotetta
  9. Telecom 226 tuotetta
  10. TOSP 86 tuotetta
Tavaramerkki
  1. AMP 244 tuotetta
  2. DRAKA 319 tuotetta
  3. ETD 492 tuotetta
  4. HAGER 305 tuotetta
  5. NAFICON 1739 tuotetta
  6. NESTOR 455 tuotetta
  7. RITTAL 492 tuotetta
  8. SCHNEIDER ELECTRIC 565 tuotetta
  9. STERA 300 tuotetta
  10. TE CONNECTIVITY 357 tuotetta
Varastoitava
  1. Yes 1245 tuotetta
Yksikkö
  1. KG 1 tuote
  2. KPL 6974 tuotetta
  3. M 40 tuotetta
  4. PAK 246 tuotetta
  5. PAR 25 tuotetta
Pituus
  1. 2 m 352 tuotetta
  2. 5 m 233 tuotetta
  3. 10 m 203 tuotetta
  4. 3 m 173 tuotetta
  5. 15 m 129 tuotetta
  6. 20 m 90 tuotetta
  7. 1 m 77 tuotetta
  8. 30 m 58 tuotetta
  9. 7.5 m 58 tuotetta
  10. 1.5 m 39 tuotetta
APC-versio
  1. Ei 1229 tuotetta
  2. Kyllä 593 tuotetta
Luokka
  1. OS2 1065 tuotetta
  2. 6 211 tuotetta
  3. OM1 208 tuotetta
  4. OM3 113 tuotetta
  5. 6A (IEC) 94 tuotetta
  6. 3 19 tuotetta
  7. 7 15 tuotetta
  8. 6A (TIA) 10 tuotetta
  9. 5 8 tuotetta
  10. 7A (IEC) 7 tuotetta
Väri
  1. Harmaa 581 tuotetta
  2. Valkoinen 353 tuotetta
  3. Musta 204 tuotetta
  4. Sininen 84 tuotetta
  5. Antrasiitti 61 tuotetta
  6. Beige 54 tuotetta
  7. Vihreä 54 tuotetta
  8. Sarja, jossa on useita värejä 53 tuotetta
  9. Alumiini 47 tuotetta
  10. Muu 43 tuotetta
Liitännän 1 liitintyyppi
  1. SC 436 tuotetta
  2. LC 278 tuotetta
  3. SC, duplex 238 tuotetta
  4. RJ45 8(8) 174 tuotetta
  5. LC, duplex 166 tuotetta
  6. FC 114 tuotetta
  7. Muu 88 tuotetta
  8. 7/16 (DIN) 31 tuotetta
  9. MT-RJ 20 tuotetta
  10. LC-Quad 16 tuotetta
Liitännän 2 liitintyyppi
  1. LC 320 tuotetta
  2. SC 230 tuotetta
  3. LC, duplex 226 tuotetta
  4. FC 192 tuotetta
  5. RJ45 8(8) 186 tuotetta
  6. Muu 167 tuotetta
  7. SC, duplex 126 tuotetta
  8. 7/16 (DIN) 43 tuotetta
  9. ST 23 tuotetta
  10. N 19 tuotetta
Materiaali
  1. Teräs 507 tuotetta
  2. Muovi 296 tuotetta
  3. Metalli 231 tuotetta
  4. Alumiini 131 tuotetta
  5. Muu 35 tuotetta
  6. Kupari 1 tuote
  7. Solukumi 1 tuote
  8. Teräslevy 1 tuote
Tuoteluokka
  1. Kytkentäkaapeli (kuitu) 1179 tuotetta
Kuitujen lukumäärä
  1. 2 506 tuotetta
  2. 1 423 tuotetta
  3. 4 117 tuotetta
  4. 6 63 tuotetta
  5. 24 7 tuotetta
Näytä lisää tuotteita
  1. 7204052
    Keskiölevy Impressivo - 2xRJ45 pölyluukut mus
    7204052
    Keskiölevy Impressivo matta musta
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  2. 7209439
    KermanCat6UTP Keystone,toolles - CM6
    7209439
    Työkaluton Cat6 liitin, jossa on jousella palauiutuva pölyluukku. Soveltuu CAT6 tai CAT5e kaapeleille joiden johdinon paksuudeltaan AWG23, AWG24 ja (AWG26varauksin) Johtimet asetellaan värijärjärjestyksenmukaisesti lukitusadapteriin ja ylimääräinen jo
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  3. 7247700
    Cat6 UTP urosliitin - KRJ45U-U
    7247700
    CAT6 työkaluton kenttäliitin.- AWG 27-22 UTP kaapeleille.- Muovirunko.- Säädettävä vedonpoisto 6,0-8,0 mm kaapeleille.- T568B standardin mukainen värikoodaus.- Asennus 60 s. ilman työkaluja.
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  4. 7240110
    Liitin kat6 UTP - VDIB177116U01 Actassi S-One
    7240110
    CAT 6 UTP S-One liitin
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  5. 7226511
    Paneeli 24P keystone - PPE24SU
    7226511
    RJ45 liitinpaneelin korkeus on 1U ja siihen voi asentaa 24kpl RJ45 liitinmodulia. Asennus 19 asennuskiskoon.
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  6. 7204087
    Keskiölevy 2xRJ45 pölyluukut - Impressivo valkoinen
    7204087
    Keskiölevy, Impressivo, 2xRJ45 liittimelle, pölyluukut, valkoinen
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  7. 7204067
    2xkeystone liitinrunko - Impressivo
    7204067
    Telerasian runko, 2 x RJ45 Keystone liittimelle
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  8. 7249325
    Cat6A STP/UTP urosliitin - AKLRJ456AS
    7249325
    CAT6A työkaluton kenttäliitin.- AWG 27-22 STP/UTP kaapeleille.- Sinkitty valurunko.- Johdinparit täysin metallisuojattu toisistaan.- Säädettävä vedonpoisto 5-9 mm kaapeleille.- T568B standardin mukainen värikoodaus.- Asennus 60 s. ilman työkaluja.
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  9. 7270194
    Maadoitusjohto pkk 5x300mm M5 - Maadoitusjohdot 5x300mm M5
    7270194
    Maadoitusjohto pkk 5x300mm M5
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  10. 7270036
    19 RJ-45paneeli keystone musta - Pan RJ45/24 UTP/FTP
    7270036
    19 RJ45/24 UTP/FTP paneeli.Materiaali teräs, pulverimaalaus RAL9005, musta.
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  11. 7237528
    Esikytk HäntäkaapSM96f Kuitup. - ETD 200, SM 96f LC/UPC - 30 m
    7237528
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  12. 7237527
    Esikytk HäntäkaapSM96f Kuitup. - ETD 200, SM 96f LC/UPC - 15 m
    7237527
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  13. 7237526
    Esikytk HäntäkaapSM48f Kuitup. - ETD 200, SM 48f LC/UPC - 30 m
    7237526
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  14. 7237525
    Esikytk HäntäkaapSM48f Kuitup. - ETD 200, SM 48f LC/UPC - 15 m
    7237525
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  15. 7237524
    Talokaapeli4f SM SC/UPC+SC/APC - FTMSU 4f SC/UPC+SC/APC - 10 m
    7237524
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
Heti saatavilla

Rajaa Vaihtoehtoja

15 Tuotetta

Nouseva
Näytä lisää tuotteita