Yritystilisi on lukittu, etkä voi tehdä tilauksia. Jos sinulla on kysyttävää, ole yhteydessä yrityksen ylläpitäjään.
Lataa

TIETO- JA TELEVERKKOJÄRJESTELM

Read More
Sulje
Vain Varastoitavat Tuotteet

Rajaa Vaihtoehtoja

15 Tuotetta

Nouseva
Rajaa
Rajaa vaihtoehtoja
Näytä lisää tuotteita
  1. 7260430
    Kytkentäkaapeli OM1 SC/SC 2m - FMS-62,5/125-2-SC/SC
    7260430
    Tuote ei ole saatavilla
  2. 7260440
    Kytkentäkaapeli SM SC/SC 2m - FMS-10/125-2-SC/SC
    7260440
    Tuote ei ole saatavilla
  3. 7260445
    Kytkentäkaapeli SM SC/SC 5m - FMS-10/125-5-SC/SC
    7260445
    Tuote ei ole saatavilla
  4. 7260466
    Häntäkuitu OM3 SC 2m - FIB-50/125-2-SC-OM3
    7260466
    Tuote ei ole saatavilla
  5. 7260468
    Häntäkuitu SM SC 2m - FIB-10/125-2-SC
    7260468
    Tuote ei ole saatavilla
  6. 7260469
    Häntäkuitu SM SC 3,5m - FIB-10/125-3,5-SC/-
    7260469
    Tuote ei ole saatavilla
  7. 7260560
    Häntäkuitusarja SM 6xSC 2 m - COLOURPACK FIB-10/125-2-SC/-
    7260560
    Tuote ei ole saatavilla
  8. 7276165
    Kytkentäkaapeli SM FC/SC 15m - FMS-10/125-15-FC/SC
    7276165
    Tuote ei ole saatavilla
  9. 7276242
    Päätekotelo 50m kaapelilla - PK34+CAT6+4xSC
    7276242
    PK-34-CAT6+4xBBXS-50-4xSC*APC+RJ45
    Tuote ei ole saatavilla
  10. 7260802
    Kytkentäkaapeli SM SCd/SCd 10m - FLMMS-2X10/125-10-2xSC/2xSC
    7260802
    Tuote ei ole saatavilla
  11. 7260871
    Häntäkuitu SM SC APC 3.5m - FIB-10/125-3,5-SC*APC/-
    7260871
    Tuote ei ole saatavilla
  12. 7260474
    Jatkoskotelo, yleisjatkos - XOK 1030
    7260474
    Jatkoskotelo
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  13. 7260478
    Jatkoskotelo, yleisjatkos - XOK 10305
    7260478
    Jatkoskotelo
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  14. 7260479
    Jatkoskotelo, välikaulus - XOK 10305X
    7260479
    Jatkoskotelon välikaulus kaapelien läpivienneillä
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  15. 7260480
    Jatkoskotelo, yleisjatkos - XOK 10307
    7260480
    Jatkoskotelo
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
Vain Varastoitavat Tuotteet

Rajaa Vaihtoehtoja

15 Tuotetta

Nouseva
Näytä lisää tuotteita