Yritystilisi on lukittu, etkä voi tehdä tilauksia. Jos sinulla on kysyttävää, ole yhteydessä yrityksen ylläpitäjään.
Lataa

TIETO- JA TELEVERKKOJÄRJESTELM

Read More
Sulje
Vain Varastoitavat Tuotteet

Rajaa Vaihtoehtoja

15 Tuotetta

Nouseva
Rajaa
Rajaa vaihtoehtoja
Varastoitava
Rajaa vaihtoehtoja
Hinta
  1. 0,00 € - 199,99 € 783 tuotetta
  2. 200,00 € - 399,99 € 239 tuotetta
  3. 400,00 € - 599,99 € 260 tuotetta
  4. 600,00 € - 799,99 € 104 tuotetta
  5. 800,00 € - 999,99 € 91 tuotetta
  6. 1 000,00 € - 2 999,99 € 199 tuotetta
Yleisnimi
  1. Haaroitin 30 tuotetta
  2. Häntäkaapeli 158 tuotetta
  3. Häntäkuitu 30 tuotetta
  4. Jatkoskaappi 18 tuotetta
  5. Kytkentäkaapeli 757 tuotetta
  6. Kytkentäkaapeli-kuitu 45 tuotetta
  7. Paneeli 65 tuotetta
  8. Paneeli-esikytketty 126 tuotetta
  9. Vaimennin 32 tuotetta
  10. Valmiskaapeli 18 tuotetta
Tuotesarja
  1. Kaappitarvike 124 tuotetta
  2. NAF1000 34 tuotetta
  3. Seikoh Giken 30 tuotetta
Tavaramerkki
  1. NAFICON 1676 tuotetta
Varastoitava
  1. Yes 88 tuotetta
Yksikkö
  1. KPL 1675 tuotetta
  2. M 1 tuote
APC-versio
  1. Ei 730 tuotetta
  2. Kyllä 306 tuotetta
Pituus
  1. 2 m 110 tuotetta
  2. 10 m 94 tuotetta
  3. 5 m 83 tuotetta
  4. 3 m 68 tuotetta
  5. 15 m 65 tuotetta
  6. 7.5 m 44 tuotetta
  7. 20 m 40 tuotetta
  8. 30 m 28 tuotetta
  9. 25 m 27 tuotetta
  10. 40 m 22 tuotetta
Luokka
  1. OS2 529 tuotetta
  2. OM1 112 tuotetta
  3. OM3 55 tuotetta
Liitännän 1 liitintyyppi
  1. SC 303 tuotetta
  2. LC 153 tuotetta
  3. FC 88 tuotetta
  4. SC, duplex 70 tuotetta
  5. LC, duplex 50 tuotetta
  6. Muu 4 tuotetta
  7. ST 4 tuotetta
  8. LC-Quad 3 tuotetta
Liitännän 2 liitintyyppi
  1. LC 225 tuotetta
  2. SC 136 tuotetta
  3. FC 112 tuotetta
  4. LC, duplex 90 tuotetta
  5. Muu 64 tuotetta
  6. SC, duplex 33 tuotetta
  7. ST 10 tuotetta
  8. LC-Quad 3 tuotetta
  9. MT-RJ 2 tuotetta
Tuoteluokka
  1. Kytkentäkaapeli (kuitu) 658 tuotetta
Kuitujen lukumäärä
  1. 1 273 tuotetta
  2. 2 259 tuotetta
  3. 4 63 tuotetta
  4. 6 63 tuotetta
Tuoteluokka
  1. Paneeli (kuitu) 360 tuotetta
Häntäkuiduilla
  1. Kyllä 353 tuotetta
  2. Ei 7 tuotetta
Näytä lisää tuotteita
  1. 7262002
    Kytkentäkaapeli - SC-UPC/SC-UPC FMS 1SMT 5m
    7262002
    SC-UPC/SC-UPC FMS 1SMT 5m Naficon
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  2. 7262010
    Kytkentäkaapeli SM OS2 dpx - SC/SC FMS 2SMT 2m
    7262010
    SC/SC FMS 2SMT 2m
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  3. 7262015
    Kytkentäkaapeli SM OS2 dpx - SC/LC FMS 2SMT 2m
    7262015
    SC/LC FMS 2SMT 2m
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  4. 7262197
    Kaappitarvike - Törmäyssuoja (irrallinen)
    7262197
    Törmäyssuoja (irrallinen)
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  5. 7262255
    Häntäkuitu - FCA/- 1SMT 2m
    7262255
    FCA/- 1SMT 2m
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  6. 7262270
    Kytkentäkaapeli - SC-UPC/SC-APC FMS 1SMT 5m
    7262270
    SC-UPC/SC-APC FMS 1SMT 5m Naficon
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  7. 7262274
    Kytkentäkaapeli - FC/SCA FMS 1SMT 5m
    7262274
    FC/SCA FMS 1SMT 5m
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  8. 7262276
    Kytkentäkaapeli - LC/SCA FMS 1SMT 2m
    7262276
    LC/SCA FMS 1SMT 2m
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  9. 7262297
    Kaappitarvike - Mikroputki 6,35x4,2
    7262297
    Mikroputki 6,35x4,2
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  10. 7262380
    Kytkentäkaapeli SM OS2 dpx - LC/LC FMS 2SMT 2 m
    7262380
    LC/LC FMS 2SMT 2m
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  11. 7264117
    Paneeli - ODF 4x6 kotelo
    7264117
    ODF 4x6 kotelo
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  12. 7264145
    Kuitujatkoslevy - Kuitujatkoslevy 48k
    7264145
    Yleinen jatkoslevy 48 kuidun jatkamiseen. Mukana tulee 4 kpl kuitujatkospidikkeitä, joihin jokaiseen voi asettaa 12 kpl kuitujatkossuojia. 12 kpl nippusiteitä kaapelien ja kuituputkien kiinnittämistä varten. Jatkoslevyyn on asennettu kaksipuolinen foamtei
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  13. 7264163
    Häntäkaapeli - NAF1000 SC/- HBBX 24SML 30m
    7264163
    NAF1000 SC/- HBBX 24SML 30m
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  14. 7264187
    Jatkoskaappi 2200mm - NAF2000 2200mm kaappirunko
    7264187
    NAF2000 kaappirunko
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  15. 7264190
    Moduuli - NAF2000 Päätemoduuli 96 LCAPC
    7264190
    NAF 2000 Päätemoduuli 96 LCA
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
Vain Varastoitavat Tuotteet

Rajaa Vaihtoehtoja

15 Tuotetta

Nouseva
Näytä lisää tuotteita