Lataa

TIETO- JA TELEVERKKOJÄRJESTELM

Read More
Sulje
Heti saatavilla

Rajaa Vaihtoehtoja

15 Tuotetta

Nouseva
Rajaa
Rajaa vaihtoehtoja
Varastoitava
Rajaa vaihtoehtoja
Hinta
  1. 0,00 € - 199,99 € 843 tuotetta
  2. 200,00 € - 399,99 € 263 tuotetta
  3. 400,00 € - 599,99 € 255 tuotetta
  4. 600,00 € - 799,99 € 94 tuotetta
  5. 800,00 € - 999,99 € 95 tuotetta
  6. 1 000,00 € - 2 999,99 € 198 tuotetta
Yleisnimi
  1. Haaroitin 30 tuotetta
  2. Häntäkaapeli 177 tuotetta
  3. Häntäkuitu 36 tuotetta
  4. Kytkentäkaapeli 773 tuotetta
  5. Kytkentäkaapeli-kuitu 115 tuotetta
  6. Liitinlevy 61 tuotetta
  7. Päätekotelo 23 tuotetta
  8. Paneeli 59 tuotetta
  9. Paneeli-esikytketty 181 tuotetta
  10. Vaimennin 32 tuotetta
Tuotesarja
  1. Kaappitarvike 217 tuotetta
  2. NAF1000 37 tuotetta
  3. Seikoh Giken 90 tuotetta
Tavaramerkki
  1. NAFICON 1748 tuotetta
Varastoitava
  1. Yes 133 tuotetta
Yksikkö
  1. KPL 1747 tuotetta
  2. M 1 tuote
APC-versio
  1. Ei 743 tuotetta
  2. Kyllä 318 tuotetta
Pituus
  1. 2 m 110 tuotetta
  2. 10 m 95 tuotetta
  3. 5 m 84 tuotetta
  4. 3 m 68 tuotetta
  5. 15 m 67 tuotetta
  6. 7.5 m 44 tuotetta
  7. 20 m 40 tuotetta
  8. 30 m 29 tuotetta
  9. 25 m 27 tuotetta
  10. 40 m 22 tuotetta
Luokka
  1. OS2 540 tuotetta
  2. OM1 112 tuotetta
  3. OM3 55 tuotetta
  4. OM4 2 tuotetta
Liitännän 1 liitintyyppi
  1. SC 307 tuotetta
  2. LC 159 tuotetta
  3. FC 88 tuotetta
  4. SC, duplex 71 tuotetta
  5. LC, duplex 51 tuotetta
  6. LC-Quad 4 tuotetta
  7. Muu 4 tuotetta
  8. ST 4 tuotetta
Liitännän 2 liitintyyppi
  1. LC 232 tuotetta
  2. SC 139 tuotetta
  3. FC 112 tuotetta
  4. LC, duplex 91 tuotetta
  5. Muu 64 tuotetta
  6. SC, duplex 34 tuotetta
  7. ST 10 tuotetta
  8. LC-Quad 4 tuotetta
  9. MT-RJ 2 tuotetta
Tuoteluokka
  1. Kytkentäkaapeli (kuitu) 666 tuotetta
Kuitujen lukumäärä
  1. 1 279 tuotetta
  2. 2 261 tuotetta
  3. 4 63 tuotetta
  4. 6 63 tuotetta
Tuoteluokka
  1. Paneeli (kuitu) 458 tuotetta
Sisältää lukumäärän kytkentöjä/adaptereita
  1. 24 184 tuotetta
  2. 12 109 tuotetta
  3. 48 41 tuotetta
  4. 6 29 tuotetta
  5. 0 7 tuotetta
  6. 2 1 tuote
Näytä lisää tuotteita
  1. 7263339
    Päätekotelo - NAF ulkopäätekotelopaketti
    7263339
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  2. 7269302
    Valmiskaapelimoduuli - LL/pan LC FZOMSU-SD 48SML 30m
    7269302
    LL YJT/pan 19 LC FZOMSU-SD 48SML 30m
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  3. 7269301
    Valmiskaapelimoduuli - LL/pan LC FZOMSU-SD 48SML 15m
    7269301
    LL YJT/pan 19 LC FZOMSU-SD 48SML 15m
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  4. 7263341
    Jatkoskotelo - NAF yleisjatkos 48/96-k ilman
    7263341
    NAF yleisjatkos 48/96-k ilman läpivientejä ja kutisteita
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  5. 7263201
    Valmiskaapeli - SCA+SC/SCA+SC FTMSU 2SMT 15m
    7263201
    15-metrinen FTMSU kaapeli, jonka moiemmissa päissä on yksi SC-UPC ja yksi SC-APC liitin.
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  6. 7263200
    Valmiskaapeli - SCA+SC/SCA+SC FTMSU 2SMT 10m
    7263200
    10-metrinen FTMSU kaapeli, jonka moiemmissa päissä on yksi SC-UPC ja yksi SC-APC liitin.
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  7. 7269294
    Jatkoskotelo - NaF yleisjatkos 48-/96-k
    7269294
    Kotelo on ns. huppujatkos koostuen alaosasta jatkoslevyineen sekä suojakuoresta. 48 tai 96 kuidun jatkamiseen. Koteloa voidaan käyttää kaapeleiden kylkiotoissa. Mitat kaapeliläpivienteineen 478 x 200 x 60 mm. Alaosan laipassa on kaksi ovaalia läpivientiä.
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  8. 7264856
    Kytkentäkaapeli - LCA/LCA FMS 1SMT 1m
    7264856
    Metrinen simplex kytkentäkaapeli, jossa on LC- APC hiotut liittimet
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  9. 7264854
    Kytkentäkaapeli - LC/LCA FMS 1SMT 1m
    7264854
    Metrinen simplex kytkentäkaapeli, jossa on LC- UPC/LC-APC hiotut liittimet
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  10. 7263338
    Kytkentäkaapeli - LCA/LCA FMS 1SMT 2.5m
    7263338
    2,5 metrinen simplex kytkentäkaapeli, jossa on LC- APC hiotut liittimet
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  11. 7263337
    Kytkentäkaapeli - LCA/LCA FMS 1SMT 1.5m
    7263337
    1,5 metrinen simplex kytkentäkaapeli, jossa on LC- APC hiotut liittimet
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  12. 7263336
    Kytkentäkaapeli - LC/LCA FMS 1SMT 2.5m
    7263336
    2,5 metrinen simplex kytkentäkaapeli, jossa on LC- UPC/LC-APC hiotut liittimet
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  13. 7263335
    Kytkentäkaapeli - LC/LCA FMS 1SMT 1.5m
    7263335
    1,5 metrinen simplex kytkentäkaapeli, jossa on LC- UPC/LC-APC hiotut liittimet
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  14. 7263334
    Häntäkaapeli - SCA/- FTMSU 1SMT 30m
    7263334
    30-metrinen 2-kuituinen sisäulkokaapeli, jonka toisessa päässä on SC-APC liitin asennettu yhteen kuituun ja yksi kuitu on päättämättä ja katkaisematta. Toinen pää vapaa. Kaapelin väri valkoinen.
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  15. 7263333
    Häntäkaapeli - SCA/- FTMSU 1SMT 15m
    7263333
    15-metrinen 2-kuituinen sisäulkokaapeli, jonka toisessa päässä on SC-APC liitin asennettu yhteen kuituun ja yksi kuitu on päättämättä ja katkaisematta. Toinen pää vapaa. Kaapelin väri valkoinen.
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
Heti saatavilla

Rajaa Vaihtoehtoja

15 Tuotetta

Nouseva
Näytä lisää tuotteita