Lataa

MITTARIT JA LASKURIT

Read More
Sulje
Heti saatavilla

Rajaa Vaihtoehtoja

15 tuotetta

Nouseva
Rajaa
Rajaa vaihtoehtoja
Tavaramerkki
1
  1. IDEAL 83 tuotetta
Mittausarvojen tallennus
2
  1. Kyllä 19 tuotetta
  2. Ei 6 tuotetta
Näytä lisää tuotteita
  1. 7265294
    Parinhakulaitepaketti - 33-864 (lähetin+testeri)
    7265294
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  2. 6750269
    Mittauskaapeli 1 kpl kat6A STP - 6011-50-0001
    6750269
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  3. 6710007
    LT III ja LT II akku - R161058
    6710007
    LT III-Battery Pack. Also compatible with LanTEK II
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  4. 6710001
    Kaapelointitesteri luokka EA - LanTEK III-500MHz sis adapteri
    6710001
    500 MHz Cable Certifier. TIA/EIA Category 6A/ ISO Class EA. LanTEK III Display/Remote handsets, Li-ion Battery (2), Univ. Power Adapter (2), USB Cable, Headset (2), Hang. Strap (2), Quick Ref. Guide, Carry Case, USB Wi-Fi. Suomenkielinen ohje intrassa.
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  5. 6705097
    12 RJ45 lähetintä VDV II:lle - 158050
    6705097
    Käytetään wiremap testauksessa, pituuden mittauksessa ja tunnistamisessa
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  6. 6705096
    Sisäverkkokytkentätesteri 2.9 - VDV II PRO
    6705096
    Sisäverkkokytkentätesteri2.9 näytöllä, tutka, mittajohdot, verkon nopeus, PoE tunnistus. Suomenkielinen ohje intrassa.
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  7. 6705094
    Sisäverkkokytkentätesteri - VDV II
    6705094
    Sisäverkkokytkentätesteri. Suomenkielinen ohje intrassa.
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  8. 6710028
    Kuitumittaustarvike - FiberTEK IV-MM LED & SM Kit
    6710028
    2 multimode FiberTEK IV modules, 2 single-mode FiberTEK IV modules, lockable semi-rigid carrying case, SC, FC, ST adaptors for modules (2 ea.), SC-SC patch cords, 6 x 9m, 6 x 50m compliant to ISO/IEC 14763-3 standard. Compatible with LanTEK IV.
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  9. 6710027
    Kuitumittaustarvike - FiberTEK IV-SM Laser Kit
    6710027
    Two single-mode FiberTEK IV modules, lockable semi-rigid carrying case, SC, FC, ST adaptors for modules (2 ea.), SC-SC patch cords, 6x 9m MMF) compliant to ISO/IEC 14763-3 standard, quick reference guide. Compatible with LanTEK IV.
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  10. 6710026
    Kuitumittaustarvike - FiberTEK IV-MM LED Kit
    6710026
    Two multimode FiberTEK IV modules, lockable semi-rigid carrying case, SC, FC, ST adaptors for modules (2 ea.), SC-SC patch cords, 6x 9m MMF) compliant to ISO/IEC 14763-3 standard, quick reference guide. Compatible with LanTEK IV.
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  11. 6710025
    Lähiverkkotesteri - PoE PRO
    6710025
    Parikaapelin kytkentä- ja PoE testeri. Näyttö 2.9 , tutka, mittajohdot, verkon nopeus, PoE tunnistus.
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  12. 6710024
    Lähiverkkotesteri - Lantek IV-3000MHz
    6710024
    3000 MHz parikaapelin sertifiontiin. Sisältää kat 8.1 RJ45 VisiLINQ PL-adapterit kaapeleineen. LanTEK IV Display/Remote yksiköt, Li-ion Akut (2), Verkkolaite (2), USB kaapeli, Kantonaru (2), Pikaohje, Laukku.
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  13. 6710023
    Lähiverkkotesteri - Lantek IV-500MHz
    6710023
    500 MHz luokka EA parikaapelin sertifiontiin. Sisältää 6A VisiLINQ PL-adapterit kaapeleineen. ISO luokka EA. LanTEK IV Display/Remote yksiköt, Li-ion Akut (2), Verkkolaite (2), USB kaapeli, Kantonaru (2), Pikaohje, Laukku.
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  14. 6710022
    Kuitumittaustarvike - ZX SM SFP + kuitumittajohdot
    6710022
    GbE Fibre Kit ZX 1000BASE-ZX Fibre Kit. Includes 1550nm SFP (Small Form factor Pluggable) ZX transceiver, LC/LC and LC/SC duplex single-mode cables and SC/SC duplex adapter.
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
  15. 6710021
    Kuitumittaustarvike - SX MM SFP + kuitumittajohdot
    6710021
    GbE Fibre Kit SX 1000BASE-SX Fibre Kit. Includes 850nm SFP (Small Form factor Pluggable) SX transceiver, LC/LC and LC/SC duplex multimode cables and SC/SC duplex adapter.
    Valitse Määrä
    Tuotetta myydään 1 kappaleen paketeissa
Heti saatavilla

Rajaa Vaihtoehtoja

15 tuotetta

Nouseva
Näytä lisää tuotteita